Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 625 Basic Touch 2, i zi

Kodi i produktit:
202842
EAN:
7640152094262
Lartësia [mm]:
174,4
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia [mm]:
8,3
Prodhuesi:
PocketBook

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook 625 Basic Touch 2 është tablet për lexim me dizajn të thjeshtë dhe shumë elegant. Falë thjeshtësisë së tij ky tablet është i përshtatshëm për përdorim nga të gjithë. Pesha e lehtë dhe dizajni shumë kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë si dhe për ta bartur në xhep. Tableti PocketBook 625 Basic Touch 2 ka një diagonale prej 6" dhe ofron pamje me rezolucion prej 800 x 600 pix duke mundësuar përdorimin e tij edhe për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Përmes tij ju do të mund të qaseni edhe në aplikacionet online siç janë Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate.

Vlerësimet

lender payday loans direct lender lender payday loans no credit check lenders
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094262
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 300
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8 192
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1563
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
174,4
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8,3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE