Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 626 Touch Lux 3, i hirtë

Kodi i produktit:
171479
EAN:
7640152093432
Lartësia [mm]:
174,4
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia [mm]:
8,3
Prodhuesi:
PocketBook

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tablet për lexim PocketBook 626 Touch Lux 3 ka materiale të kualitetit të lartë, dizajn të thjeshtë dhe elegant. Ky tablet mund të përdoret nga të gjithë, gjë që mundëson përdorimin e rehatshëm të tij. Pesha e lehtë dhe dizajni kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë dhe në xhep. Ka një diagonale prej 6" dhe një rezolucion prej 1024 x 758 px, që mundëson përdorimin e tij për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Përmes tij mund të qaseni edhe në aplikacionet online si Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate. Kjo pajisje ka ngjyrë hiri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152093432
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
PB626(2)-Y-WW
Lansuar:
21 Maj 2015
Lartësia [mm]:
174,4
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
208
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8,3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Bashkangjitja Tablet për lexim PocketBook 626 Touch Lux 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE