Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 626 Touch Lux 3, i kuq

Kodi i produktit:
196353
EAN:
7640152094170
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
152.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook 626 Touch Lux 3 është tablet për lexim me dizajn të thjeshtë dhe shumë elegant. Falë thjeshtësisë së tij, ky tablet është i përshtatshëm për përdorim nga të gjithë. Pesha e lehtë dhe dizajni shumë kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë dhe në xhep. Tableti PocketBook 626 Touch Lux 3 ka një diagonale prej 6" dhe ofron pamje me rezolucion të lartë prej 1024 x 758 pix duke mundësuar kështu përdorimin e tij për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Përmes tij ju do të mund të qaseni edhe në aplikacionet online siç janë Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094170
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1230
Lansuar:
6 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
174,4
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
208
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
8,3
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Bashkangjitja Tablet për lexim PocketBook 626 Touch Lux 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE