Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 631 Touch HD, i zi

Kodi i produktit:
200627
EAN:
7640152094217
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, DRM, EPUB, FB2, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tablet për lexim PocketBook 631 Touch HD ka materiale të kualitetit të lartë, dizajn të thjeshtë dhe elegant. Ky tablet mund të përdoret nga të gjithë, gjë që mundëson përdorimin e rehatshëm të tij. Pesha e lehtë dhe dizajni kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë dhe në xhep. Ka një diagonale prej 6" dhe një rezolucion prej 1072 x 1448 dpi, që mundëson përdorimin e tij për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Ky tablet gjithashtu mundëson lidhje të shpejtë në internet përmes WiFi, falë standardit 802.11 b / g / n. Përmes tij mund të qaseni edhe në aplikacionet online si Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate. Kjo pajisje ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094217
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
DJVU, DOC, DOCX, DRM, EPUB, FB2, HTML, CHM, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1562
Lansuar:
14 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
175
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:

Bashkangjitja Tablet për lexim PocketBook 631 Touch HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE