Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 840 InkPad 2, i hirtë

Kodi i produktit:
197374
EAN:
7640152094132
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, PDF, PNG, PRC, RTF, TCR, TIFF
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

258.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PocketBook 840 InkPad 2 është tablet për lexim me dizajn të thjeshtë dhe shumë elegant. Pesha e lehtë dhe dizajni shumë kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë dhe në xhep. Ky tablet ka ekran E Ink Carta me një diagonale prej 8" dhe ofron pamje me rezolucion prej 1600 x 1200 pix duke mundësuar kështu përdorimin e tij për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Përmes tij mund të qaseni direkt edhe në aplikacionet online si Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate pa u lidhur fare në kompjuterin tuaj. Po ashtu përmes tij ju mund të dëgjoni audio books dhe muzikë të formatit MP3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094132
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
BMP, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, CHM, JPEG, PDF, PNG, PRC, RTF, TCR, TIFF
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 500
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1561
Lansuar:
18 Gusht 2016
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
8
Pesha [g]:
305
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE