Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Amazon Kindle Touch 8 2016, i bardhë

Kodi i produktit:
200677
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
Trashësia [mm]:
9,1
Prodhuesi:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i librave Amazon Kindle Touch 8 2016 tani ka ndërtim më të hollë dhe më të lehtë dhe është dizajnuar me ngjyrë të bardhë. Ekrani 6 " E-iNK Pearl ofron performancë të shkëlqyeshme për lexim, ndërkohë që bateria ka jetëgjatësi deri në disa javë. Lexuesi mbështet formatet Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, MOBI të pambrojtur, HTML, DOCX, JPEG, GIF, PNG dhe BMP gjatë bisedës. Falë teknologjisë E-Ink nuk do ndjeni irritim në sy. Ka port USB 2.0 për kyçje në Internet. Ka mundësinë e qasjes në W-Fi meqë rast ju mund të shkarkoni libra për më pak se 60 sekonda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
23-002368-01
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
AZW, AZW3, BMP, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
115
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
B017JG41PC
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
160
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
161
Prodhuesi:
Amazon
Trashësia [mm]:
9,1
Ueb-i i prodhuesit:
Amazon.com
WiFi:

Bashkangjitja Amazon Kindle Touch 8 2016 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE