Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit me ndriçim MiPow Playbulb Comet

Kodi i produktit:
195357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MP-BTL503
Lloji i produktit:
Poç i mençur, poç
Prodhuesi:
MiPow

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti përdorë një etiketim ashtu që të mund të ngjitet lehtë në cilëndo sipërfaqe dhe instalohet shpejtë dhe përdoret lehtë. Ky shirit është përafërsisht një metër i gjatë dhe mund të zgjatet. Mund të rregulloni ngjyrën përmes aplikacionit të cilin e shkarkoni online. Kjo pajisje shërben për të dekoruar shtëpinë tuaj.

Shënim! Produkti është pjesë zgjatëse dhe mund të përdoret vetëm me MiPow Playbulb Comet+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MP-BTL503
Lloji i produktit:
Poç i mençur, poç
Prodhuesi:
MiPow

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE