Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shirit me ndriçim MiPow Playbulb Comet

Kodi i produktit:
195357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MP-BTL503
Lloji i produktit:
Poç i mençur, poç
Prodhuesi:
MiPow

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti përdorë një etiketim ashtu që të mund të ngjitet lehtë në cilëndo sipërfaqe dhe instalohet shpejtë dhe përdoret lehtë. Ky shirit është përafërsisht një metër i gjatë dhe mund të zgjatet. Mund të rregulloni ngjyrën përmes aplikacionit të cilin e shkarkoni online. Kjo pajisje shërben për të dekoruar shtëpinë tuaj.

Shënim! Produkti është pjesë zgjatëse dhe mund të përdoret vetëm me MiPow Playbulb Comet+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MP-BTL503
Lloji i produktit:
Poç i mençur, poç
Prodhuesi:
MiPow

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE