Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Kodi i produktit:
274459
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
1. 11. 2019
Trashësia mm:
57
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)
Prodhuesi:
DJI

Si të porosisim në Gjirafa50?

652.50 
Ju kurseni : 52.58   (8%)
599.92 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.99 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dron miniaturë që futet në xhep. Gimbal 3-bosht. 1 / 2.3 ”Sensori CMOS BSI me rezolucion 12 MPx. Lentet fokale 24 mm të konvertuara, hapja f / 2.8 me fokus nga 1 metër në pafundësi. ISO 100 - 3200. Rezolucioni i kamerës deri në 2.7K (2720 x 1530 px) me 30 fps. Regjistroni në mp4 (H.264 / MPEG-4 AVC). Mbështetni regjistrimin e intervalit nga 2 deri në 60 sekonda. Shpejtësia më e lartë e ngjitjes deri në 4 m / s. Shpejtësia deri në 47 km / orë. Mbështet kartën e mikro SD. Marrësi GPS. Funksioni automatik i kthimit, zbulimi i forcës së erës. Modalitetet e tipit Driver, Drone, Rrethi, Helix dhe Rocket, d.m.th modes ku droni automatikisht xhiron video sipas një lëvizjeje të paracaktuar. Aplikim DJI Fly për përpunimin e videove. Kapaciteti i baterisë 2400 mAh. Qëndrueshmëria e dronit rreth 30 minuta fluturim deri në 4 km. Pesha vetëm 249 g (me bateri).Dimensionet e montuara 160 x 202 x 55 mm. Dimensionet me helikë 245 x 290 x 55 mm.

Paketimi përfshin:

Droni

Kontroller

Harqe mbrojtëse

Bazë karikuese

3x Bateri

3x Set i helikave rezervë

Mbuluese për dron

Aksesorë të tjerë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958265192784
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
140
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 600
Kodi:
DJIM0240C
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit minuta:
30
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia maksimale e fluturimit [m n. m.]:
3000
Lartësia mm:
82
Pesha g:
249
Prodhuesi:
DJI
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)
Trashësia mm:
57
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE