Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dron DJI Mavic Mini

Kodi i produktit:
274458
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
1. 11. 2019
Trashësia mm:
57
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)
Prodhuesi:
DJI

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 
Ju kurseni : 16.26   (4%)
390.24 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.52 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky dron në miniaturë mund të përshtatet në xhepin tuaj. Ka senzor CMOS BSI 1/2.3'' me rezolucion 12MPX. Lentet 24 mm kanë gjatësi fokale dhe aperturë f/2.8 nga një metër deri në pakufi. Rezolucioni i kamerës është 2.7K. Mund të regjistroj në formatin mp4. Ka shpejtësi 47 km/h.Përfshin pranues GPS dhe kartë microSD, funksion për kthim automatik dhe kapacitet 30 minuta për fluturim 4 km. Përmasat e tij janë 160 x 202 x 55 mm, gjegjësisht 245 x 290 x 55 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958265192869
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
140
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 600
Kodi:
DJIM0240
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit minuta:
30
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia maksimale e fluturimit [m n. m.]:
3000
Lartësia mm:
82
Pesha g:
249
Prodhuesi:
DJI
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)
Trashësia mm:
57
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE