Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dron DJI Mini SE Fly More Combo, i bardhë

Kodi i produktit:
336610
EAN:
6941565911452
Lartësia mm:
81
Trashësia mm:
58
Shtrirja maksimale °:
83
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)

Si të porosisim në Gjirafa50?

559.50 
Ju kurseni : 20.00   (4%)
539.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Droni i palosshëm kompakt DJI Mavic Mini SE është pajisja perfekte për këdo që dëshiron të fillojë filmimin nga ajri. Avantazhi janë motorët e përmirësuar, falë të cilëve droni mbahet fort në ajër dhe, së fundi, por jo më pak e rëndësishme, përmban një bateri të re, më të mirë, e cila është më rezistente ndaj trajtimit më të vështirë. Aplikacioni i qartë DJI Fly është plot ndryshime dhe kontrolli i dronit është i thjeshtë. Në aplikacion, zgjidhni llojin e shkrepjes, për shembull Circle (dron) ose Dronie (selfie me dron) dhe droni do të shkrepë fotografinë për ju - thjesht shtypni start. Mavic Mini mund të ngrihet dhe të ulet vetë. DJI Fly u jep përdoruesve akses të integruar në SkyPixel, një platformë e mediave sociale ku përdoruesit mund të ndajnë fotot dhe videot e tyre ajrore. Shfletoni punë, ndani tuajat dhe madje zbuloni pika të njohura të fotografimit nga ajri në zonën tuaj. Edhe pse Mavic Mini SE është një shirit, kamera e tij 2.7K stabilizohet nga një gamë mekanike me 3 boshte. Prandaj, video nga Mavic Mini SE duket pothuajse e njëjtë me një goditje prej njëqindmijë këmbësh nga një helikopter. DJI Fly ofron një përvojë të thjeshtë dhe intuitive të përdoruesit që ju lejon të krijoni pamje filmike me vetëm disa klikime. Ai përfshin gjithashtu Flight Tutorial, një veçori për t'ju ndihmuar të filloni shpejt dhe me siguri me DJI Mini SE. Droni ka mbështetje për kartën MicroSD. Pozicionimi GPS + GLONASS. Modalitetet e xhirimit automatik QuickShot, Drone, Circle, Helix dhe Rocket (droni shkrep vetë një shkrepje komplekse të paracaktuar). Droni zgjat deri në 30 minuta fluturim. Kontrolloni deri në 4 kilometra. Pesha vetëm 249 g. Dimensionet e palosura 138 × 81 × 58 mm. I çmontuar me helika 245 × 289 × 56 mm. Paketa përfshin dronin, telekomandë, 3 x bateri fluturimi inteligjente, kabllo MicroUSB, kabllo komunikimi-USB-C, mbulesa e gjimbalit, kabllo RC (lidhës Micro USB), kabllo RC (lidhës USB-C), kabllo RC (lidhës Lightning), një palë leva kontrolli rezervë, 18 x vida rezervë, kaçavidë, qendra e karikimit me dy drejtime, çanta e transportit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6941565911452
Formatet e fajlleve:
H.264, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
138
GLONASS:
GPS:
Kapaciteti i baterisë mAh:
2 250
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit minuta:
30
Lartësia maksimale e fluturimit m n. m.:
3000
Lartësia mm:
81
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
249
Prodhuesi:
DJI
Rezolucioni maksimal i videos:
2720 x 1530 (2,7K)
Shtrirja maksimale °:
83
Trashësia mm:
58
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE