Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dron Xiaomi Mi Drone Mini

Kodi i produktit:
172295MG
EAN:
6934177701399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17960
Lansuar:
8. 12. 2018
Pesha g:
88

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmbushni ëndrrat e fëmijërisë tuaja për të fluturuar Xiaomi Mi Drone Mini. Merrni këtë lodër të vogël por të dobishme dhe bëhuni aviatori më i mirë në zonë. Lidheni atë me një tjetër dronë Xiaomi dhe shijoni një betejë ajrore ku vetëm më të mirët mbijetojnë. Falë një kontrolli të madh, luajtshmërisë dhe performancës, droni mund të fluturojë lart dhe madje në të njëjtën kohë. Do të habiteni se çfarë mund të bëjë. Dhe mund të jeni i sigurt se jeni në qendër të vëmendjes së të gjithë shikuesve. Trupi i tij i vogël fsheh shumë teknologji - siç është një procesor me 4 bërthama dhe 5 sensorë. Sensorët mbledhin shumë të dhëna dhe çipi bazë 1.2G SOC me katër bërthama SOC siguron përpunim të shpejtë. Mi Drone mini përdor gjerësi bande të lartë Wi-Fi 5.8 GHz, vonesë të ulët dhe imunitet të fortë ndërhyrje,dhe distanca në distancë mund të arrijë 50 metra për transmetimin e videos FPV HD HD. Ai përmban një kamerë HD 720p që ju jep një perspektivë të re të vetë-portreteve. Ruajtje e brendshme 4 GB ku mund të bëni, regjistroni, bëni fotografi dhe ruani fotografi dhe video. Madhësia e dronit është rreth 11 cm dhe peshon vetëm 88 g. Mund ta bartni dronin me vete dhe të fluturoni kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177701399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17960
Lansuar:
8. 12. 2018
Pesha g:
88
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE