Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dron Sphero Force Band

Kodi i produktit:
201867
EAN:
8542110064180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AFB01ROW
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sphero Force është një rrip ore, i cili do të japë fuqinë e Jedi Knights. Thjeshtë duke lëvizur dorën mund ta kontrolloni robotin SpheroBB-eighth Suffice me lëvizjen e mëvonshme të dorës për të udhëhequr atë kudo që ju dëshironi. Lëre veten të tërhequr në komplotin e Star Wars - lëvizje, dridhje, zë, dritat LED iluzion i përsosur i fuqive misterioze. Në botën e Star Wars paraqitet si mbrojtës i vendosur në Republikën e galaktikës, i cili konsiderohet si një garancion i lirisë dhe e mbron atë kundër llojeve të ndryshme të kërcënimeve. Merrni Force Sphero, përmbushni fatin tuaj dhe bëhuni një Master Jedi!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8542110064180
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AFB01ROW
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE