Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Droid Sphero R2-D2

Kodi i produktit:
221717
EAN:
8179610202578
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R201ROW
Prodhuesi:
Sphero

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 
Ju kurseni : 14.00   (8%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merr diçka nga bota e Star Wars dhe krijo ndjesinë e të qenurit pjesë e galaksisë me R2-D2. Kjo pajisje është një droid i cili ka të integruar teknologjitë më të sofistikuarat që do ta ndihmojnë të eleminojnë kërcenimet e mundshme nga galaksitë. Me BR2-D2 gjithmonë do të jeni të sigurtë sepse gjatë gjithë kohës gjithçka është nën vëzhgim.

R2-D2 vjen me trup tejet rezistent dhe teknologji të integruara të cilat i mundosjnë që të lëvizë tejet lehtë dhe t’i rezistoj edhe goditjet e ndryshme Poashtu, përmes senzorëve dhe teknologjive më të sofistikuara, BB-9E njeh lehtësisht zërin tuaj dhe mund të reagoj ndaj droidve tjerë të Sphero Star Wars, si dhe përmes altopalantëve të integurar jep sinjale unike që adhuruesit e Star Wars i njohin shumë mirë.

R2-D2 kontrollohet tejet nga celulari apo tableti juaj, me të mund të eksploroni galaksinë e të shihni filma të ndryshëm, por së pari ju duhet të shkarkoni aplikacionin këtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8179610202578
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R201ROW
Prodhuesi:
Sphero
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE