Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sferë robotike Sphero mini, gjelbër

Kodi i produktit:
225067
EAN:
8179610205098
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001GRW
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sphero Mini është një revolucionar, më i vogli në botë, sferë robotike që mund të lidhet përmes Bluetooth. Ky top robot është projektuar për shpejtësi, të programuar për truket dhe të përshtatura për ju. Mund të lëvizë deri në 1 m / s dhe menjëherë të lidhë nëpërmjet Bluetooth në një distancë deri në 10 metra. Për më tepër, kontrolli është shumë, është e mundur të kontrollohet përmes aplikimit me dorë ose edhe me shprehje të fytyrës. Sphero Mini më i vogli i robotit në botë. Funksionon në distancë duke përdorur një telefon celular ose tabletë. Mundësia për të luajtur 3 ndeshje me aplikacionin. Mundësia e programimit përmes JavaScript-it duke përdorur aplikacionin Sphero Edu. Xhiroskop. Accelerometer. LED dritat. Koha e përdorimit për blerje prej 45 deri në 60 minuta. Koha e tarifimit përafërsisht. 60 minuta. Ngarkimi me mikro USB. Li-Pol bateri. IOS dhe Android kompatibil. Diametri 42 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8179610205098
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001GRW
Lansuar:
27. 10. 2017
Prodhuesi:
Sphero
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE