Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laps për 3D printim POLAROID FAST PLAY

Kodi i produktit:
239507
EAN:
5031935495093
Fokus:
Laps 3D
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PL-2001-00
Lansuar:
11. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printerët 3D janë mjaft të shtrenjtë, me ndihmën e një stilolaps 3D, pothuajse të gjithë mund të bëheni krijues i paharrueshëm i produktit. Gjithçka që ju duhet të bëni është që të keni një vizion në kokën tuaj ose të gjeni një fotografi, të merrni një laps në dorën tuaj dhe ta vizatoni. Ju nuk duhet të keni ndonjë talent të veçantë për të krijuar produkte të bukura me stilolaps 3D. Prodhuesi i stilolapsit ka një aplikacion të hartuar bukur Polaroid Play Trace që do t'ju bëjë një artist. Stranda PLA duhet të jetë 1.75 mm në diametër. Polaroid Fast Play 3D Pen do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për çdo artist krijues. Ka një kabllo USB prej 1.5 metrash dhe mund të trajtojë një fishek PLA 1.75 mm. Dimensionet janë 165 x 32 x 33 mm. Rekomandohet për fëmijët mbi 14 vjeç, është i sigurt, madje ka një mbyllje automatike për të rritur sigurinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031935495093
Fokus:
Laps 3D
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PL-2001-00
Lansuar:
11. 7. 2018
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE