Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Skuter elektrik Xiaomi Mi Essential, i zi

Kodi i produktit:
291003
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti i baterisë [Wh]:
187
Shpejtësia maksimale kmh:
20
Prodhuesi:
Xiaomi
Pesha kg:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
434.50 
Ju kurseni : 47.14   (11%)
387.36 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.28 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nuk ka më vonesa në punë, ose humbje të takimeve të rëndësishme. Udhëtoni me një skuter elektronik Xiaomi Mi Essential. Dhe ju nuk keni nevojë ta përdorni atë vetëm gjatë rrugës për të shkuar në punë. Ju mund të eksploroni natyrën ose qasjen kudo që të dëshironi. Kontrolli i sofistikuar i drejtimit dhe sistemi i rikuperimit të energjisë kinetike KERS rikthen energjinë kinetike të një mjeti në lëvizje gjatë frenimit të zgjatur. Kontrolli i drejtimit më pas ndihmon në mbajtjen e një shpejtësie të vazhdueshme, të cilën e vendosni, duke ju çliruar kështu nga presioni dhe tensioni i vazhdueshëm. Bateria me cilësi të lartë me një kapacitet total prej 187 Wh garanton një gamë deri në 20 km. Skuteri është i pajisur me sistem inteligjent të menaxhimit të baterisë (BMS). Dhe nëse çiftoni skuterin me celularin tuaj, përmes teknologjisë Bluetooth, mund të kontrolloni energjinë e mbetur në kohë reale dhe madje edhe shpejtësinë e drejtimit. Karakteristikat e tjera përfshijnë: - Sistem i frenimit të dyfishtë të pajisur me frena rigjeneruese në formë të diskut në sistemin e pasëm dhe sistemin E-ABS në rrotën e parë; - Goma 8.5 " të rrëshqitshme dhe rezistente nga goditjet; - Motor DC 250 W pa furçë, që drejton skuterin në mënyrë të qetë dhe të lehtë. Pesha e skuterit është 12 kg.

Vlerësimet

Un e vleresoj kete produkt me 5 yje pasi qe edhte nje produkt me shume fun e pelqej shume skuterin tim faleminderit gjirafa!
Une kete produkt e vleresoj shume eshte nje produkt shume fun e dashuroj produktin qe kam mar
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diametri i rrotës së pasme [inch]:
8.5
Diametri i rrotës së përparme [inch]:
8.5
Diametri i rrotës [inch]:
8.5
Dimensionet pas palosjes [mm]:
1080 x 430 x 490
Dimensionet [mm]:
1080 x 430 x 1140
EAN:
6934177714573
Fuqia W:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë mAh:
1 020
Kapaciteti i baterisë [Wh]:
187
Kapaciteti maksimal kg:
120
Kodi:
25702
Lansuar:
20. 6. 2020
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
12
Prodhuesi:
Xiaomi
Shpejtësia maksimale kmh:
20
Shtrirja maksimale km:
20
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE