Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse biçiklete për celular M7 Connect IT

Kodi i produktit:
174737
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
3,5
E rrotullueshme:
EAN:
8595610606626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësa M7 ju mundëson që të përdorni celularin edhe gjatë vozitjes me biçikletë, qofshit në shëtitje të lira apo në maratona.

Mbajtësja vendoset në timon apo në shufra dhe mund të mbajë celular me diagonale prej 3.5” deri në 6”.

M7 vendoset shumë lehtë në timon dhe mund të rrotullohet deri në 360°. Kurse për siguri shtesë si pjesë përbërëse mbajtësja ka edhe dy përforcuese gome të cilat nuk lejojnë që celulari të rreshqet apo bie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
3,5
E rrotullueshme:
EAN:
8595610606626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CI-632
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë
Për dorë:
Prodhuesi:
Connect IT
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE