Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse + karikues pa kabllo univerzal CellulararLine, e zezë

Kodi i produktit:
236788
EAN:
8018080317682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Handy Wing Active Wireless është një mbajtës elegant i makinave që vendoset në rrjetën e ventilimit, duke e bërë atë të përsosur për të rimbushur shpejtë dhe lehtë telefonin tuaj. Teknologjia speciale Wideactive 2, rimbush telefonin tuaj me rrymë të vazhdueshme dhe parandalon mbinxehjen.

Shoferi mund ta nxjerrë telefonin nga mbajtësi ose ta futë atë në një mënyrë të thjeshtë dhe të rehatshme. Poashtu ka kabllo mikro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8018080317682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
85 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
HANDYWINGWIRELESSK
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për rrjetën e ventilimit
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
CellularLine
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE