Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse Huawei për P20, transparente

Kodi i produktit:
233150
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443217441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja e hollë dhe e lehtë përshtatet mirë me trupin e telefonit për ta mbrojtur atë nga rëniet, gërvishtjet dhe papastërtitë. Është bërë prej plastike me cilësi të lartë me silikon të butë për të garantuar qëndrueshmëri dhe fleksibilitet.

Sigurisht, ka qasje të lehtë në kontrolle, dhe siguron kontroll të rehatshëm. Ju nuk duhet të shqetësoheni për kruarjen ose dëmtimin e lentes, edhe nëse mbani telefonin, për shembull, në xhep afër çelësave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6901443217441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P20 Lite
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
51992316
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Huawei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE