Mbështjellëse Mcdodo për iPhone X, kaltër

Kodi i produktit:
232997
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002647120
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-4712

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 
Ju kurseni : 2.00   (21%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pas blerjes së një telefoni celular, të gjithë mendojnë se si të sigurojnë mbrojtje të mirë duke mbajtur formën e përsosur të telefonit. Mcdodo për iPhone X, mund të jetë vetëm mbështjellëse e hollë por përmbushur të gjitha kërkesat tuaja.

Mbështjellësja siguron telefonin në të gjitha anët, është i lehtë dhe i qëndrueshëm. Rrethon mirë telefonin, qëndron mirë në dorë dhe siguron rehati në përdorim. Përpunimi i kujdesshëm lë qasje të lirë në butonat dhe portet e nevojshme. Butonat e kontrollit të volumit kanë një përgjigje të shpejtë dhe të saktë. Kamera është e mbrojtur nga një shtresë me trashësi prej 0.3 mm në mënyrë që të mos gërvishtet mbi tavolina. Aksesori vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002647120
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-4712
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Polikarbonat
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE