Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse Spigen Rugged Armor për Samsung Galaxy S9, zezë

Kodi i produktit:
231385
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spigen është bërë një ndër prodhuesit më të njohur të aksesorëve të telefonisë mobile. Dallohet nga cilësia e tij superiore dhe përpunimi i saktë i të gjitha produkteve të tij, të cilat mbrojnë pajisjet nga gërvishtjet dhe dëmtimi. Mbështjellësja Spigen është krijuar posaçërisht për Samsung Galaxy S9, kështu që i përshtatet në mënyrë të përkryer në telefon dhe e mbron atë nga dëmtimet. Gjithashtu kopjon formën e telefonit dhe lejon qasje të pakufizuar në të gjitha portet dhe butonat. Për trajtim më të mirë të telefonit, pjesa e pasme e paisjes është e pajisur me një sipërfaqe të veçantë, e cila përshtatet mirë në çdo sipërfaqe.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE