Mbrojtëse FIXED Opus për Sony Xperia XA2, e zezë

Kodi i produktit:
232619
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680083077
I përdorshëm me:
Sony Xperia XA2
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-272-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celularët janë pajisje të ndjeshme dhe duhet t'u kushtohet kujdes që të mos dëmtohen. Për këtë qëllim vjen mbrojtësja FIXED, për celularin Sony Xperia XA2. Kjo mbrojtëse praktike e cila mbyllet me magnet, është krijuar nga lëkura PU dhe mbron celularin nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera mekanike. Ekrani është gjithashtu i mbrojtur. Mund të operoni me celular pa problem pa e larguar mbrojtësen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680083077
I përdorshëm me:
Sony Xperia XA2
I përdorshëm me markat:
Sony
Kodi i prodhuesit:
FIXOP-272-BK
Lansuar:
14. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë PU
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE