Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse EPICO Flip Case për iPad mini 7,9" (2019), e zezë

Kodi i produktit:
264666
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8596049113143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad mini 7,9 2019
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtëse e dizajnuar posaçërisht për iPad mini 7.9" (2019). Kjo mbrojtëse është e bërë nga lëkura artificiale PU që mbron tabletin në mënyrë të përsosur nga gërvishtjet, dëmtimet dhe papastërtitë.

Mbrojtësja vjen me prerje të sakta për çdo kënd dhe portë, si dhe ka një hapësirë për laps dixhital. Veçoria e kësaj mbrojtëse është se mund të përdoret edhe si mbështetëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
8596049113143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad mini 7,9 2019
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
24611101600001
Lansuar:
8. 7. 2019
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE