Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse EPICO RONNY për Nokia 230, e zezë

Kodi i produktit:
239520
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049099058
I përdorshëm me:
Nokia 230
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
30010101300001

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse e zezë e bërë poliuretani termoplastik është projektuar për telefonin Nokia 230. Ajo e mbron pjesën e pasme të telefonin tuaj nga papastërtitë, gërvishtjet apo dëmtimet tjera. Mbrojtësja përshtatet shumë mirë me telefonin tuaj dhe ju ofron qasje të lehtë në të gjithë butonat dhe lidhësit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049099058
I përdorshëm me:
Nokia 230
I përdorshëm me markat:
Nokia
Kodi i prodhuesit:
30010101300001
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE