Mbrojtëse Krusell TUMBA 2 CARD për Apple iPhone X, e kaftë

Kodi i produktit:
223578
EAN:
7394090611080

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse e prapme është dizajnuar enkas për mbrojtjen e telefonit tuaj të mençur Apple iPhone X nga goditjet, gërvishtja dhe pluhuri. Ajo është shumë e qëndrueshme me formë që kopjon përkryer këndet e pajisjes tuaj, si dhe lejon akses të shpejtë dhe pa pengesa në të gjitha portet e celularit. Një tjetër tipar i saj është se falë materialit fleksibil të plastikës, nuk ju rrëshqet nga dora.Gjithashtu posedon dy xhepa për kartela bankare.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7394090611080

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE