Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitorues për gjumë Sleepace Sleep Dot

Kodi i produktit:
202830
EAN:
6956116200077
Fokus:
Gjumi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2ADIOB501
Lansuar:
17 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni një numër të madh të informatave për gjumin tuaj ose ambientin në të cilin flini përmes këtij monitoruesi të gjumit. Thjesht vendoseni mbi jastëkun tuaj dhe lidheni me celular në mënyrë që të regjistroni ciklet e gjumit dhe informata të tjera në kohë reale.

Sorry, the description of the image is missing.


Qetësohuni me muzikë të mirë

Sleep Dot ju mundëson të flini qetë dhe rehat. Lidheni me celular dhe lejojeni veten të zhyteni në muzikë të mirë dhe të këndshme. Aksesori e kupton kur jeni gati për të fjetur dhe aktivizohet menjëherë për monitorim.

Sorry, the description of the image is missing.


Zgjohuni pushueshëm

Mëngjesi ka ardhur dhe ju keni vendosur alarm i cili do të ndizet pas 1 ore. Me Sleep Dot ju do të zgjoheni para alarmit në mënyrë që të ndjeheni të pushueshëm maksimalisht. Kohën e zgjimit mund ta caktoni nëpërmjet aplikacionit në celular.

Sorry, the description of the image is missing.


Të dhëna të plota

Sleep Dot përmbledh të dhëna dhe i transmeton ato në statistika të thjeshta dhe të qarta. Ju mund t'i shihni këto të dhëna dhe të merrni vesh se pse zgjoheni natën apo analiza të tjera të detajizuara mbi gjumin tuaj. Të gjitha të dhënat gjinden në aplikacionin për celular.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6956116200077
Fokus:
Gjumi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2ADIOB501
Lansuar:
17 Nëntor 2016
Prodhuesi:
Sleepace
Ueb-i i prodhuesit:
Mysleepace.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE