Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për Garmin Forerunner 235

Kodi i produktit:
225698
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603640934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Forerunner 235
I përdorshëm me markat:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie është zgjedhja revolucionare për të mbajtur ekranin e orës tuaj të paprekur për një kohë të gjatë. Kompania sjell një folie që është 100% e garantuar kundër gërvishjeve dhe ka qëndrueshmëri ekstreme. Ajo është plotësisht transparente kështu që nuk i ndryshon ngjyrat e ekranit, por edhe pse plotësisht transparente kjo folie mbulon gërvishjet e lehta në ekranin e orës tuaj. Folia është e dizajnuar për orën Forerunner 235 nga kompania Garmin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603640934
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Forerunner 235
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FOR235-D
Lansuar:
4. 11. 2017
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE