Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Garmin Forerunner 35

Kodi i produktit:
225697
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603640941
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Forerunner 35
I përdorshëm me markat:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie është zgjedhja revolucionare për të mbajtur ekranin e orës tuaj të paprekur për një kohë të gjatë. Kompania sjell një folie që është 100% e garantuar kundër gërvishjeve dhe ka qëndrueshmëri ekstreme. Ajo është plotësisht transparente kështu që nuk i ndryshon ngjyrat e ekranit, por edhe pse plotësisht transparente kjo folie mbulon gërvishjet e lehta në ekranin e orës tuaj. Folia është e dizajnuar për orën Forerunner 35 nga kompania Garmin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603640941
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Forerunner 35
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FOR35-D
Lansuar:
4. 11. 2017
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE