Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro

Kodi i produktit:
226304
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603641597
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear Fit2 PRO
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbroni SAMSUNG R365 Gear Fit2 Pro me Screenshield. Kjo folie është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin orës së mençur Fit2 Pro për një kohë të gjatë në një gjendje të paprekur. Mbrojtja 100% ndaj gërvishtjeve dhe qëndrueshmëria ekstreme e folies prej poliuretanit i lejojnë prodhuesit të ofrojë garanci për jetëgjatësi. Transparenca e plotë nuk ndryshon ngjyrat e ekranit, por mund të maskojë gërvishtjet e vogla. Folia ka shtresë mbrojtëse ndaj yndyrës, kështu që ju mund të shijoni patatet duke punuar me orën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603641597
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear Fit2 PRO
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-R365-D
Lansuar:
15. 11. 2017
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE