Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për SAMSUNG R760 Gear S3 Frontier

Kodi i produktit:
226303
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603641573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3 Frontier
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie është një mënyrë revolucionare për të ruajtut ekranin e orës suaj për një kohë të gjatë. Garanton nje ekran 100% pa gervishtje dhe qëndrueshmëri ekstreme. Transparenca e plotë nuk do të ndryshojë ngjyrën e ekranit, por që mund të mbulojë gërvishtjet tashmë të vogla. Kjo folie do t'ju ofrojë Samsung-ut tuaj mbrojtje të përkryer.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603641573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3 Frontier
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-R760-D
Lansuar:
15. 11. 2017
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE