Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie për ekran Screenshield për GARMIN Fenix 5S

Kodi i produktit:
226300
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FNX5S-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folie për ekran Screenshield për GARMIN Fenix 5S, qëndrueshmëri ekstreme dhe transparencë të plotë, 100% garancion jogërvishës, mbulon edhe gërvishtjet e vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Fenix 5S
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FNX5S-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE