Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për GARMIN Fenix 5X

Kodi i produktit:
226297
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FNX5X-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie mbrojtëse është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e pajisjes të paprekur për periudha të gjata. Folia ka transparencë të plotë, e cila nuk do të ndryshojë ngjyrën e ekranit, por ende mund të mbulojë gërvishtjet e vogla. Kjo folie i ofron orës tuaj mbrojtje të përkryer që do ta bëjë atë të duket mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
GAR-FNX5X-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE