Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për SAMSUNG R770 Gear S3 Classic

Kodi i produktit:
226301
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3 Classic
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-R770-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo folie mbrojtëse është një mënyrë revolucionare për të mbajtur vlerat tuaja të paprekura për një kohë të gjatë. Garancia 100% anti-gërvishtje dhe qëndrueshmëria ekstreme e folies së poliuretanit e lejojnë prodhuesin të ofrojë një garanci për jetën e këtij produkti. Kurse transparenca e plotë nuk do të ndryshojë ngjyrën e ekranit, por ende mund të mbulojë gërvishtjet e vogla tashmë të shkaktuara. Folia do të jetë më pak me vaj, kështu që ju mund të shijoni patatinat kur jeni duke punuar me orën. Poashtu, folia mbrojtëse do t'i ofrojë Samsung Gear S3 tuaj mbrojtje dhe ndjenjë të mrekulleshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Gear S3 Classic
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
SAM-R770-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE