Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo mbushëse për Lifestyle Fitbit Flex 2

Kodi i produktit:
201560
EAN:
8161370216544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161RCC

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Byzylykut tuaj të fitnesit herë pas here mund t'i nevoitet edhe kabllo për karikim. Duke iu falenderuar kësaj kabllo ju mund të karikoni lehtësisht byzylykun tuaj me anë të një porti USB. Këtë kabllo ju mund ta lidhni në kompjuterin tuaj, laptopin apo në powerbank.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370216544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161RCC
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Fitbit

Bashkangjitja Kabllo mbushëse për Lifestyle Fitbit Flex 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE