Kabllo për mbushje GARMIN për Vivosmart Optic/Approach X40

Kodi i produktit:
221125
EAN:
7537591538788
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Vivosmart Optic
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12454-00

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kabllo shërben për karikimin e matësve të aktivitetit Vivosmart Optik / Qasja X40. Me këtë kabllo, ju mund të ngarkoni pajisjen e zgjuar lehtë dhe shpejt përmes portës USB. Vetëm lidhni kabllon në portën USB të kompjuterit, laptopit ose të PowerBank-ut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591538788
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Vivosmart Optic
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12454-00
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE