Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për orë SMART Fitbit Versa - lëkurë, e kaftë, L

Kodi i produktit:
234868
EAN:
8161370267270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166LBDBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi është dizajnuar për orën smart Fitbit Versa. Ai është i madhësisë L, me gjatësi totale prej 23 cm. Aksesori është bërë nga lëkura cilësore dhe vjen në ngjyrë kafe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370267270
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Versa
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB166LBDBL
Lansuar:
14. 4. 2018
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE