Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip zëvendësues Fitbit Flex, L, i artë

Kodi i produktit:
198054
EAN:
8161370215868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161MBSRL

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip zëvendësues është shumë elegant dhe sportiv gjë që e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Poashtu mund të përdoret edhe për evente të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370215868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161MBSRL
Lansuar:
8 Shtator 2016
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Fitbit

Bashkangjitja Rrip zëvendësues Fitbit Flex edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE