Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip zëvendësues Fitbit Flex, L, i artë

Kodi i produktit:
198054
EAN:
8161370215868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161MBSRL

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip zëvendësues është shumë elegant dhe sportiv gjë që e bën të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Poashtu mund të përdoret edhe për evente të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8161370215868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fitbit Flex 2
I përdorshëm me markat:
Fitbit
Kodi i prodhuesit:
FB161MBSRL
Lansuar:
8 Shtator 2016
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Fitbit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE