Rrip zëvendësues GARMIN, i kuq

Kodi i produktit:
165404
EAN:
753759137717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Vivoactive
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12157-03

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi zëvendësus për matësin e aktivitetit Gamin. Garmin është një ndër kompanitë më eminente në këtë fushë. Kësaj rradhe para nesh sjellin setin e rripave zëvendësues të madhësis L. Ky rrip është shumë i përshtatshëm dhe vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759137717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Vivoactive
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12157-03
Lansuar:
8 Janar 2015
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE