Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i rripave zëvendësues MyKronoz për ZeFit3 dhe ZeFit3 HR

Kodi i produktit:
204293
EAN:
7640158011942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
MYKRONOZ ZeFit3 HR
I përdorshëm me markat:
MYKRONOZ
Kodi i prodhuesit:
KRZF3PACK3

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse iu është mërzitur ngjyra e byzylykut tuaj, ju mund ta zëvendësoni me këto ngjyra (e kaltër, portokalli, e verdhë) që ky set ofron. Dizajni është shumë I përshtatshëm për dorën tuaj ndërsa materiali shumë rehatshëm dhe cilësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640158011942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
MYKRONOZ ZeFit3 HR
I përdorshëm me markat:
MYKRONOZ
Kodi i prodhuesit:
KRZF3PACK3
Lansuar:
11 Janar 2017
Prodhuesi:
MYKRONOZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE