Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues pa kabllo UNIQ Aereo, i zi

Kodi i produktit:
258776
EAN:
8886463668566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
8886463668566
Lansuar:
6. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngarkoni pajisjen tuaj Apple në mënyrë të përshtatshme, në një vend dhe pa kabllo të panevojshme me karikuesin e celularit UNIQ Aereo. Ai është projektuar për pajisjet Apple, veçanërisht për Apple iPhone - XS Max, X / XS, XR, 8 dhe 8 Plus. Avantazhi i madh i këtij ngarkuesi është se ju mund të ngarkoni të gjitha pajisjet tuaja në të njëjtën kohë në një vend. Kjo nuk krijon kaos me kabllot dhe ngarkuesit e bashkangjitur. Përveç kësaj, karikuesi mbështet shpejtësinë 7,5 / 10W pa kabllo për iPhone dhe dizajni i saj i hollë dhe i lehtë është ideal për udhëtime apo tryezën e krevatit. Mund të përdoret edhe për ngarkimin e Apple Watch dhe AirPods, por pajisjet për ngarkimin e tyre duhet të blihen veçmas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886463668566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi:
8886463668566
Lansuar:
6. 4. 2019
Për makinë:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE