Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse ScreenShield për Apple Watch seria 4 (44mm)

Kodi i produktit:
256477
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603648596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folia mbrojtëse Screenshield është një mënyrë revolucionare për të mbajtur ekranin e orës tuaj të paprekur për një kohë të gjatë. Gëzoni 100% mbrojtje nga gërvishjet dhe qëndrueshmëri shumë të mirë me këtë folie poliuretani. Folia ka transparencë të plotë, e cila nuk do të ndryshojë ngjyrat e ekranit të orës suaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
8595603648596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
APP-WTCHS444-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE