Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse ScreenShield për APPLE Watch Series 4 (40 mm)

Kodi i produktit:
251392
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 40mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
APP-WTCHS440-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani është pjesa më delikate e orëve të juaja, prandaj duhet ta mbroni atë nga gërvishtjet dhe shenjat e gishtërinjëve. ScreenShield është krejtësisht i qetë dhe plotësisht transparent. Ngjyra e imazhit është e njëjtë sikurse pa të. Është e bërë me cilësi të lartë dhe materiale të qëndrueshme që siguron jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 40mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
APP-WTCHS440-D
Lansuar:
22. 12. 2018
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE