Folie ScreenShield për Immax SW7

Kodi i produktit:
256473
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Immax SW7
I përdorshëm me markat:
Immax
Kodi:
IMX-SW7-D

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Immax SW7
I përdorshëm me markat:
Immax
Kodi:
IMX-SW7-D
Lansuar:
9. 3. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE