Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse USAMS ZJ051 për Apple Watch/Airpods, e zezë

Kodi i produktit:
267159
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958444970646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse për Apple Watch dhe Airpods, e cila edhe mund të karikoj që të dy pajisjet tuaja në të njëjtën kohë. I përshtatet plotësisht pajisjeve tuaja dhe është bërë nga silikoni cilësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958444970646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi:
2448394
Lansuar:
13. 8. 2019
Mbajtëse për:
Orë, dëgjuese
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE