Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse USAMS ZJ051 për Apple Watch/Airpods, e zezë

Kodi i produktit:
267159
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse për Apple Watch dhe Airpods, e cila edhe mund të karikoj që të dy pajisjet tuaja në të njëjtën kohë. I përshtatet plotësisht pajisjeve tuaja dhe është bërë nga silikoni cilësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi:
2448394
Lansuar:
13. 8. 2019
Mbajtëse për:
Orë, dëgjuese
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE