Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse karikuese USAMS ZJ051 për Apple Watch/Airpods, e hirtë

Kodi i produktit:
267160
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958444970653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse për Apple Watch dhe Airpods, e cila edhe mund të karikoj që të dy pajisjet tuaja në të njëjtën kohë. I përshtatet plotësisht pajisjeve tuaja dhe është bërë nga silikoni cilësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6958444970653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods, Apple Watch
I përdorshëm me markat:
Apple
Karikim pa kabllo:
Kodi:
2448395
Lansuar:
13. 8. 2019
Mbajtëse për:
Orë, dëgjuese
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE