Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse e orës Catalyst Impact Protection C., e gjelbërt - AW 2/3 38mm

Kodi i produktit:
237055
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
4897041792645
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 3 (38 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CAT38DROP3GRN

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Catalyst Impaction është mbrojtësja e krijuar për Apple Watch me madhësi 38 mm e cila do të arrij të mbroj orën tuaj nga gërvishtjet dhe rënia dhe në të njëjtën kohë të mos e pengoj funksionalitetin e plotë të të gjitha karakteristikave të tij. Mbrojtësja është e krijuar nga silikoni i kualitetit të lartë me standard MIL-STD 810 që mund të duroj impakt nga 3 metra lartësi dhe vjen me ngjyrë të bukur të gjelbërt e cila i jep orës një elegancë dhe pamje unike që do të dallohet menjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
4897041792645
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (38mm), Apple Watch Series 3 (38 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
CAT38DROP3GRN
Lansuar:
24. 5. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Kornizë
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Catalyst

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE