Xham mbrojtës Belkin InvisiGlass për Apple Watch Series 2 / 3 (42 mm)

Kodi i produktit:
238492
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
745883758067
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (42 mm), Apple Watch Series 3 (42 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8W840vf-p1

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sigurojeni ekranin e orës tuaj SMART Apple Watch Series2 / 3 (42 mm) me xhamin Belkin InvisiGlass. Xhami është i hollë vetëm 0.2 mm por 2x më i fortë se xhamat konkurrues. Në të njëjtën kohë, ruan ndjeshmërinë maksimale ndaj prekjes. FluidFlex jep elasticitet, garanton rezistencë ndaj goditjeve të rënda, gërvishtjeve dhe çarjeve. Poashtu xhami ju mundëson të shihni informacionet mbi ekran në çdo rrethanë, është e lehtë për t'u vendosur dhe nuk lë fluska të ajrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
745883758067
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 2 (42 mm), Apple Watch Series 3 (42 mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8W840vf-p1
Lansuar:
19. 6. 2018
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE